Replytės

Karoliukų vėrimo priemonės. Replės.

 

Dažnas pradedantis karoliukų verėjas susiduria su galvosūkiu kaip išsirinkti replytes, reikalingas darbui? Ar jų visų reikia norint tik megėjiškai užsiimti šia veikla? Apie vėrėjų dažniausiai naudojamas replytes trumpai papasakos Neringa Indriūnaitė.

 

Kandiklės

Šios replės yra reikalingiausios. Jų būna skirtingų rūšių. Geriausios yra su smailais, aštriais galais, truputi išlenktos. Jomis galima nukirpti vielą ar troselį prie pat dirbinio.

 

Paprastos replės

Šios replės naudojamos kai reikia ką nors suspausti, tarkim užbaigimo plombas ar kriaukles apyrankės gale. Taip pat padeda lengviau susukti vielą.

 

Replės apvaliais galais

Šios replės yra pagrindinis karoliukų verėjo įrankis. Be jų niekaip nepadarysite kilpučių, kad užbaigtumėte auskarus, ar grandinėlės tipo apyrankių bei vėrinių. Jos yra puikus pagalbininkas darant gėles ar kitas interjero detales.

 

Prancūziškų spaustukų (plombų) replės – replytės fiksatoriai

Šios replės nėra būtinos pradedančiąjam, tačiau jei darote daug lašelio tipo vėrinių ar apyrankių, jums jų prireiks. Jos suspaudžia spaustukus – karoliukus fiksatorius į gražų burbuliuką, užslėpdamos aštrius fiksatorių galus.