“Susisukusi vielutė” ir ką galima iš jos padaryti

Susisukusi vielutė (angliškai “memory wire”) yra madinga medžiaga bižuterijos projektams. Ši vielutė yra labai kieta, kas leidžia jai išlaikyti savo spirale susuktą formą ant jos privėrus net ir labai sunkių stiklinių ar kitokių karoliukų. Jos galuose, kad suverti karoliukai neišslystų, yra daromos kilpelės, arba su labai patikimais klijais (pvz. “Super glue” ar pan.) yra užklijuojamas užmautas pirmas ir paskutinis karoliukas.

Kadangi ši vielutė yra labai kieta, jai kirpti nenaudokite yprastų smulkių replyčių bižuterijai, kuriomis nukerpate lanksčios juvelyrinės vielutės galiukus ar smeigtukų vielutę – ją iškart sugadinsite. Šitai vielutei kirpti nusipirkite specialias labai kietiems objektams kirpti skirtas žnyples. Mūsų parduotuvėje parduodama susisukusi vielutė jau yra sukarpyta įprastai naudojamo skaičiaus žiedais, ir jei tik jūs nenorėsite trumpesnio vėrinuko, jos karpyti jums neprireiks.

Iš šios vielutės gali būti daromos apyrankės, auskarų lankeliai, vyno butelio ar žvakidės papuošimai, laikikliai užuolaidai ir t.t.